Witamy w Anpom Instal, firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży instalacji fotowoltaicznej, pomp ciepła i klimatyzacji. Nasza misja to zapewnienie wysokiej jakości usług oraz pełnej satysfakcji klientów. Wszystkie nasze usługi świadczymy zgodnie z najnowszymi standardami oraz wykorzystując najlepsze dostępne na rynku produkty.

Serwisant Anpom Instal serwisuje pompe ciepla.

Historia firmy

Historia firmy Firma Anpom powstała w 2005 roku jako firma zajmująca się wyłącznie instalacją klimatyzacji. Wraz z upowszechnieniem się technologii fotowoltaicznych i pomp ciepła, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o te usługi. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania, które pozwalają naszym klientom na oszczędność energii i korzystanie z przyjaznych dla środowiska źródeł energii.

Misja i wartości

Nasza misja to dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki. Wierzymy, że dbałość o środowisko to priorytet, dlatego stawiamy na wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych oraz nowoczesne technologie. Działamy z poszanowaniem dla klienta, uczciwie i transparentnie, oferując fachowe doradztwo i najlepsze produkty na rynku.

Zespół

W Anpom zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w branży. Regularnie szkolimy naszych pracowników, aby byli na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.